رفتن به محتوای اصلی
x
واقعیت مجازی با نقشه گوگل

دوربین‌های جدید دم دستی نمای خیابان گوگل، جهان را بیشتر به دنیای واقعیت مجازی نزدیک می‌کنند

گوگل ارث ممکن است یکی از برنامه های هیجان انگیز واقعیت مجازی را برای رایانه های شخصی ایجاد کرده باشد، اما شرکت سازنده­ی برنامه نمای خیابان برای دِی-دریم بی دلیل نیست، اجازه می دهد تا شما به دنیای عکس های ۳۶۰ درجه در جهان اطراف خود پا بگذارید. پلت فرم ها در حال حاضر رضایت مندی زیادی فراهم آورده، اما تصمیم بر این است که دوربین­ های جدید دم دستی نمای خیابان گوگل خیلی بیشتر معرفی شوند.

غول موتور جستجوی گوگل این مفهوم جدید را هفته قبل اعلام کرد، در مجموع ۲۰ دوربین جدید ۳۶۰ درجه با برنددم دستی نمای خیابان منتشر خواهند شد که با صدور گواهینامه، امکان سرعت بخشیدن در عکاسی، آپلود بدون مشکل در دنیای گوگل را انجام می دهند. چرا باید ماشین های مخصوص را برای عکس گرفتن ارسال کرد وقتی که مردم عادی می توانند آن را برای شما انجام دهند؟

دوربین واقعیت مجازی NCTech

گواهینامه های دم دستی به استانداردهای مختلفی تقسیم شده اند. دم دستیهای همراه به شما امکان انتشار محتوا مستقیما از طریق برنامه را می دهند. در حالی که دستگاه های خودکار حاضر تصاویر را از طریق دوربین های وصل شده به دستگاه ها می گیرند. عملکرد دم دستی، در همین حال، شامل مجموعه ای از ویژگی ها ابزاری است که به ما شما این امکان را می دهد تا در حساب های نمای خیابان آپلود کنید.

یکی از چیزهایی که نظر ما را به خود جلب کرده است، واقعیت مجازی دم دستی نمای خیابان است، که علاوه بر ایجاد تصاویر۳۶۰ درجه، ابعاد هندسی را هم جمع آوری می کند. شما می توانید مشخصات دوربین هایی که واقعیت مجازی دم دستی هستند را در اینجا مشاهده کنید.

Matterport، Insidemaps وNCTechهمه با گواهینامه واقعیت مجازی دم دستی منتشر خواهند شد. در حقیقت، NCTech در حال حاضر دستگاه خود را در اجلاس نمای خیابان گوگل این هفته در ژاپن ارائه کرد. به درستی که این دوربین واقعیت مجازی نام گذاری شده است. این دستگاه طوری طراحی شده است که یک دوربین کم هزینه برای مصرف کنندگان باشد و بتواند فضای های داخلی سه بعدی را ارائه دهد. قیمت و تاریخ انتشار این اقلام هنوز تایید نشده است، هرچند که ما می خواهیم از این شرکت سوال بگیریم.

در ضمن NCTech دارای گواهینامه های خودکار و همراه هم هستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • You can embed entities.
  • You can align images (data-align="center"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can use shortcode for block builder module. You can visit admin/structure/gavias_blockbuilder and get shortcode, sample [gbb name="page_home_1"].
  • You can use shortcode for block builder module. You can visit admin/structure/gavias_blockbuilder and get shortcode, sample [gbb name="page_home_1"].