رفتن به محتوای اصلی
x
پرواز به فضای بیرونی زمین با نمای خیابان گوگل!

پرواز به فضای بیرونی زمین با نمای خیابان گوگل!

زمانی که فضانوردان در دور زمین می چرخند هرگز تعجب نکنید که چه تصوری از فضا دارند. خبر خوب این است که شما نباید فضانورد باشید که از این تجربه لذت ببرد. با تشکر از همکاری گوگل با NASA، ESA، JAXA، Roscosmos و CASIS - و مخصوصا با توماس پسکوت، فضانورد مرکز فضانوردی اروپا که عکس هایی را که لازم است که آنها را به پانورامای ۳۶۰ درجه ای تبدیل کند، جمع آوری کرد - اکنون می توانید ببینید که چگونه فضانوردان در یک فضای جاذبه ی صفر در ایستگاه فضایی بین المللی زندگی و تحقیق می کنند.
 
در طی ۴ ماه، توماس از دوربین های حرفه ای دیجیتال در ایستگاه فضایی استفاده کرده است تا تصویری از تمام ۱۵ ماژول و همچنین دو وسیله نقلیه فضایی دونفره (اسپیس ایکس دراگون و اوربیتال سیگنوس) را بگیرد. آیا برای این تجربه آماده خروج از این جهان هستید؟ پس اولین مجموعه ماجراجویی خیابانی گوگل را مشاهده کنید.
 
در ضمن این اولین مجموعه نمای خیابان گوگل با حاشیه نویسی است، که قبلا فقط برای موزه های هنر و فرهنگ گوگل در دسترس بوده است. حالا که شما از طریق ماژول های ایستگاه فضایی بین المللی در نقشه های گوگل شناور هستید، حاوی نکات روشن و مفیدی ای شامل چیزهایی مانند محل لباس های فضانوردان، انواع غذاهایی که مصرف می کنند و آزمایش های علمی که انجام می دهند است.
 
ما امیدواریم که جستجوی فضانوردان از طریق مشاهدات و اکتشاف، شما را به کاوش خودتان القاء کند. اگر شما هم تصاویر ۳۶۰ درجهرا دوست دارید و می خواهید از کسب و کار خود در گوگل منتشر کنید همین حالا با ما تماس بگیرید و از عکاسان معتمد گوگل بهره ببرید.

تجربه نمای درونی ایستگاه فضایی بین المللی با نمای خیابان گوگل

پشت صحنه تصویربرداری از ایستگاه فضایی بین المللی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • You can embed entities.
  • You can align images (data-align="center"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can use shortcode for block builder module. You can visit admin/structure/gavias_blockbuilder and get shortcode, sample [gbb name="page_home_1"].
  • You can use shortcode for block builder module. You can visit admin/structure/gavias_blockbuilder and get shortcode, sample [gbb name="page_home_1"].