رفتن به محتوای اصلی
x

خدمات

  • خود را به مشتریانتان نمایان کنید
    ما یک شرکت بازاریابی جهانی هستیم که به شما کمک می کنیم خیلی راحت تر
    تورهای مجازی خود را ایجاد و در نقشه گوگل انتشار دهید.
  • رویای خود را واقعی کنید
    ما یک شرکت تجاری جهانی هستیم که به کسب و کارها این امکان را می دهیم
    که با مشتریان خود از طریق دید و تصور ارتباط برقرار کنند.
تورهای مجازی °۳۶۰

اگر پروژه شما هنوز شروع نشده و یا تکمیل شده است، تورهای مجازی °۳۶۰ به شما این امکان را می دهد که افراد را مستقیما در نمای داخلی طرح و محل کسب و کار شما ببرند و بتوانند در هر جایی که می خواهند حرکت کنند و به اطراف نگاه کنند.

محتوای ویدیوی °۳۶۰

به صورت ویدیویی اطراف خود حرکت کنید، مانند فردی که در آن محل قرار دارد اطراف را ببینید و بررسی کنید! اجازه دهید که کودک درونتان اکتشاف کند. گرچه ساده یا پیچیده باشد، ما در ایجاد تجربه‌های همه جانبه وارد هستیم.

عکس‌برداری زمان گریز

یکی از راه های منحصر به فرد و موثر برای نشان دادن پیشرفت ساخت و ساز در طول ماه، فشرده کردن هر روز کاری به چند ثانیه است. ما می توانیم به شما کمک کنیم که ساخت و ساز کامل خود را از اولین لحظه تا زمان تکمیل شدن آن در بازه زمانی کوتاهی چون سفارش یک قهوه نمایش دهیم.

تولید ویدیو

برای فروش محصول، توضیح خدمات خود، پیدا کردن سرمایه گذار و یا ایجاد درک مفهومی از محصول خود، هیچ تیم فروشی بهتر از یک ویدیوی هدفمند نیست. تنها کار ساده ای که شما انجام می دهید گزینه افزودن ضمیمه و ارسال است، اجازه دهید که ویدیو برای شما فروش را انجام دهد، بنابراین شما می توانید بر روی کار بعدی کسب و کار خود جهت پیشبرد اهداف خود قدم بردارید.

اگر شما به دنبال پاسخی هستید، می خواهید مشکلی را حل کنید، و یا فقط می خواهید بدانید که چگونه ما کارها را انجام می دهیم، می توانید از راه های مختلفی با ما در ارتباط باشید. ما به شما کمک می کنیم مسائل خود را به سرعت و به راحتی حل و فصل کنید، تا بتوانید به چیزهای مهم تر بپردازید.

دفتر بوشهر: شهرک صنعتی ۲ بوشهر، مرکز خدمات فناوری و کسب و کار واحد ۱۱۴

تلفن: ۰۲۱ ۲۴۵۲ ۱۵۲۰

 

تماس بگیرید

چرا ما را انتخاب کنید؟

دو برند هیچگاه یکسان نیستند، و فناوری های ما اجازه می دهد تا ما با ویژگی های مطابقت با نیازهای شما تغییر کنیم.

زمان بندی برنامه شما، زمان بندی ماست! ما زمان خود را با زمان شما تنظیم می کنیم. همین حالا با ما تماس بگیرید و در زمان خود بدون هیچ تاخیری صرفه جویی کنید.

البته که همه چیز به تکنولوژی بستگی ندارد. ما یک تیم هستیم که در زمینه عکاسی بسیار پرشور هستیم و تمام چیزهایی که یک برند برای درخشش نیاز دارد را عکاسی و فیلمبرداری می کنیم.

03/ سرعت

پردازش نهایی تصاویر بسیار پیچیده است، اما ما با تجهیزات پیشرفته در یک زمان کوتاه همه چیز را ممکن می کنیم.

مشتریان خود را تا دو برابر افزایش دهید

برای بهبود حضور آنلاین خود و به دست آوردن بازدید بیشتر از عکاسان مورد اعتماد گوگل استفاده کنید.