رفتن به محتوای اصلی
x

درباره

درباره ما

برای بهبود حضور آنلاین خود و به دست آوردن بازدید بیشتر از عکاسان مورد اعتماد گوگل استفاده کنید.

مختصری از شرکت

شرکت تجارت پایدار ایرانیان. به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال با سابقه موفق در ارائه خدمات به شرکت های خرد و متوسط برای ایجاد حضور آنلاین و رقابت برای بازاریابی محصولات و خدمات شرکت ها است. ما مجموعه کامل از راه حل های دیجیتال از خدمات گوگل را ارائه می دهیم، به عنوان مثال تور مجازی و نمای کسب و کار به منظور افزایش حضور آنلاین، باعث بهبود موقعیت نتایج موتورهای جستجو (SERP) و در نهایت آوردن مشتریان به درب شرکت شماست.

مطالعات ثابت کرده اند که تورهای مجازی گوگل، تا دو برابرعلاقمندی را فهرست کسب و کار ایجاد می کند. ما به عنوان عکاسان معتمد و خبره گوگل، به شرکت ها کمک می کنیم که کسب و کار خود را در نقشه گوگل به نمایش گذارند. با استفاده از فناوری نمای خیابان، ما با ایجاد تورهای مجازی گوگل، که با نام "نمای داخل را ببینید" هم شناخته می شود، به منظور افزایش قرار گرفتن در معرض دید در فضای مجازی برای شرکت ها را ارائه می دهیم، این کار باعث می شود مشتریان شما را در نقشه گوگل راحت تر پیدا کنند و از همه مهمتر، ارائه فرصت بیشتری برای تعامل با بازدید کنندگان بیشتر و تبدیل مشتریان بالقوه به یک مشتری ارزش آفرین است.

ما در شرکت تجارت پایدار ایرانیان، در صدد تبدیل شدن به یک شریک بازاریابی مهم برای مشتریان خود هستیم. ما با شما کار می کنیم تا به درک اهداف کسب و کارتان برسیم، این ما را قادر خواهد ساخت تا به ایجاد قانع کننده ترین استراتژی های بازاریابی آنلاین و کمپین ها، کسب و کار شما را ترویج دهیم. خواه پروژه شما بزرگ یا کوچک باشد، کارشناسان ما، توسعه و اجرای بهترین راه حل های آنلاین را متناسب با نیاز شما طراحی خواهند کرد و به شما کمک می کنند "پیدا شوید، انتخاب شوید تا در مورد شما صحبت کنند."

مشتریان خود را تا دو برابر افزایش دهید

برای بهبود حضور آنلاین خود و به دست آوردن بازدید بیشتر از عکاسان مورد اعتماد گوگل استفاده کنید.

2360
عکس °۳۶۰
213
تور مجازی گوگل
15
مشتری
111
تندیس و تقدیر