رفتن به محتوای اصلی
x

تور مجازی گوگل

تور مجازی گوگل چیست؟

تور مجازی گوگل (نمای کسب و کار گوگل)، تور آنلاین با کیفیتی برای هر کسب و کاری است که با استفاده از فناوری نمای خیابان تولید شده است. تصاویر به صورت یکپارچه بهم پیوست داده می شوند و باعث ایجاد نمای زیبای پانوراما می شود و بازدید کنندگان می توانند داخل را ببینید و تجربه °۳۶۰ درجه را از هر مکانی داشته باشند.

تور مجازی

همانطور که تورهای مجازی ما با نمای خیابان گوگل به خوبی تعامل دارد، این تورها می توانند از طریق وب سایت شما هم به خوبی نمایش داده شوند. البته، در مواردی که تورها عمومی نمی شوند، می توان بدون نیاز به دستورالعمل های گوگل، شما می توانید تصاویر با وضوح بالای مجلل را خودتان میزبانی کنید و جدا از گوگل در وبسایت خود قرار دهید.

افزایش میدان دیده شدن در جستجو

در نتیجه جستجو قابت قدم بمانید و مشتریان بیشتر را به خود جذب کنید، ترافیک را به سمت وب سایت خود بکشید و از سبقت گرفتن از رقبای محلی لذب ببرید.

افزایش ارتباط شبکه‌های اجتماعی

آمار شبکه گوگل پلاس خود را افزایش دهید، بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان پس از فیس بوک که مردم در آن به طور فزاینده به کشف، اشتراک گذاری و بررسی برندها و کسب و کار می پردازند.

نقشه گوگل خیلی بیشتر از نشان دادن محل شما می تواند کار انجام دهد. با اضافه کردن تصاویر جذاب از فهرست خود و یک تور مجازی به مردم این فرصت را می دهد که در داخل محل کسب و کار شما گام بردارند.

شما می توانید به سادگی کد را در صفحات خود جاسازی کنید و از تمام مزایای تور مجازی در وب سایت خود لذت ببرید. مشتریان دوست دارند قبل از مراجعه، یک نگاه به اطراف بیاندازند.

مشتریان خود را به داخل دعوت کنید تا محیط و دکوراسیون کسب و کارتان را تجربه کنند و باعث جلب فرد برای بازدید در آینده شود!

با اضافه کردن تصاویر، حق حضور شما در نتایج جستجوی گوگل، نقشه گوگل و گوگل پلاس بیمه می شود.

مشتریان می توانند تورهای مجازی نمای کسب و کار گوگل را در کامپیوتر، گوشی‌های هوشمند و یا تبلت های خود ببینید.

چرا تور مجازی گوگل

تور مجازی اعتماد مشتریان شما را به دنبال دارد

اعتماد مشتریان خود را بالا ببرید

تعداد زیادی از کاربران در هنگام جستجوی گوگل و با دیدن نتایج جستجو، به دنبال پیدا کردن دلیلی برای اعتماد به طرف مقابل یعنی میزبان هستند، و شما به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید برای درخواست مشتری بهترین انتخاب باشید.

اجازه دهید مشتریان محیط کار شما را تجربه کنند

انتخاب بهترین رستوران، کافی نت یا هتل اغلب یک تصمیم پیچیده است. با ایجاد یک تور مجازی با کیفیت بالا توسط شخص ثالث اعتماد مشتریان به کسب و کار خود را بالا ببرید و اجازه دهید تا آنها مکان شما را قبل از اینکه برسند تجربه کنند. این تجربه های مجازی همه جانبه، روح اعتماد به نفس را در میان مهمانان آینده نگر و کاربران بیشتر می کند.

مشتریان خود را تا دو برابر افزایش دهید

تور مجازی گوگل با پوشش تمامی جنبه ها و زوایای محیط، حس اعتماد به نفس و تصمیم در انتخاب را برای مشتریان شما سریعتر ایجاد می کند. آمار رسمی از طرف خود گوگل و همچنین شواهدی وجود دارد که میزان جذب مشتری به کسب و کارهای دارای تور مجازی گوگل، حداقل تا دو برابر بیشتر از بقیه است.

مشتریان خود را تا دو برابر افزایش دهید

برای بهبود حضور آنلاین خود و به دست آوردن بازدید بیشتر از عکاسان مورد اعتماد گوگل استفاده کنید.

تجربه واقعیت مجازی

در حالی که هنوز بسیاری از افراد واقعیت مجازی را تجربه نکرده اند، علاقمندان به حوزه فناوری از این تکنولوژی شگفت انگیز برای تجربه کاربری بهتر خود استفاده می کنند. با تور مجازی گوگل، مثل این است که در محیط قدم می زنید و باعث می شود بازدید کننده داخل را ببیند و کسب و کار شما را به صورت شبیه سازی سه بعدی تصور کند. اجازه دهید مشتریان و کاربران بالقوه، کسب و کار شما به صورت یک تور ببینند و قبل از ورود از واقعیت مجازی محیط شگفت زده شوند.

 

نگاهی نزدیک‌تر به تاج محل هندوستان

 

تاج محل، گوهری بر تاج معماری هندوستان، بیش از ۳۵۰ سال پیش توسط حاکمی قدرتمند به افتخار همسر محبوبش ساخته شد. این بنای تاریخی به دلیل تقارن آن، سنگ مرمر سفید، و داستان عشقی که باعث پدید آمدن آن شد، نزد مردم سراسر جهان شناخته شده است. یک زیبایی ناگفتنی در این ساختمان وجود دارد که قلب نسل‌های مختلف انسان‌ها را اسیر خود کرده است، و همچنان نیز برای مردم فریبنده است. میلیون‌ها نفر از مردم سراسر جهان برای بیشتر آموختن در مورد تاج محل به گوگل می‌آیند، حتی اگر هرگز این شانس را نداشته باشند که به آن‌جا بروند.

اکنون، تمام مردم جهان می‌توانند تاج محل را در نمای خیابان تجربه کنند. به راحتی با استفاده از رایانه، تبلت یا تلفن، سفری ۳۶۰ درجه در اطراف تاج محل داشته باشید، انگار که خودتان اطراف ساختمان قدم می‌زنید. از نماهای کارت پستالی لذت ببرید یا منظره‌های کمتر دیده شده را کشف کنید. از نزدیک جزئیات حکاکی‌های دستی را ببینید و در چشم‌اندازهای وسیع کاوش کنید. تاج محل تنها یکی از مکان‌های بسیاری است که تصاویر آن‌ها توسط راهنورد نمای خیابان در هندوستان جمع‌آوری شده است. اکنون مردم سراسر جهان می‌توانند به سفری مجازی رفته و از آثار تاریخی مانند لال قلعه (قلعه سرخ) و آرامگاه همایون دیدن کنند. زیبایی و شگفتی گنجینه‌های مشهور و جهانی هندوستان را اکنون در نقشه تجربه کنید.

 

کاوش تاج محل هندوستان با نقشه گوگل

تصاویر ۳۶۰ درجه از تاج محل، گوهر تاج هند را اکنون در نمای خیابان کاوش کنید.