رفتن به محتوای اصلی
x

چگونه تور مسافرتی گران قیمت ولی ارزان پیدا کنیم

شروع با بودجه خود را که شامل نمی شود صرف پول. صرف پول است همیشه گزینه های خود را با اگر شما می خواهید به انجام کارهای اضافی در تعطیلات خود را یا نه. مهم نیست که چه شما برخی از مرتب کردن بر اساس صرف پول نیاز دارید، شما هنوز هم می خواهید به خوردن یک بار در در حالی که بسته جایی که شما بروید و یا خرید سوغات بنابراین به حساب نمی آوریم پول هزینه حق دور.

اول از همه با آن شما می خواهید برای رفتن و چه می خواهید انجام دهید شروع می شود. آیا شما می خواهید برای رفتن به جایی گرم؟ همه را شامل؟ آیا شما می خواهید برای رفتن به پارک های تفریحی مانند دیزنی و یا جهانی؟ آیا می خواهید به خارج از ایالات متحده سفر؟ این ها همه پرسش شما باید به شکل از قبل از شما نگاهی به قیمت می باشد.

آیا فقط شروع به سمت راست دور با دنبال در قیمت، که شما را دور تبدیل شود.

اگر شما تصمیم می خواهید به خارج از ایالات متحده سفر و می خواهید چیزی همه را شامل، شروع با نگاه کشتی. اقامت در استراحتگاه در مکزیک یا یک جزیره کارائیب بزرگ هستند تا زمانی که شما متوجه می شوید که باید برای بلیط هواپیما پرداخت است.

گشت ارائه می شوند در سراسر بسیاری از بنادر ایالات متحده در نیویورک، نیوجرسی، کارولینای شمالی، فلوریدا، کالیفرنیا و آلاسکا است. پورت های دیگر وجود دارد در سراسر ایالات متحده بنابراین نمی تواند دلسرد اگر شما در نزدیکی یکی از آن دسته از کشورهای زندگی نمی کنند. کسانی که پورت های دیگر فقط آنهایی که به طور معمول اجرا سفرهای دریایی از تمام طول سال است.

اگر شما تصمیم در کروز، تصمیم بگیرید در کدام مکان و تاریخ برای شما بهتر کار. به طور معمول تمام خطوط کروز در حدود همان قیمت پس از همه افزودنیها با بسته های آشامیدنی و چه نیست.

به نظر من، بعد از گشت زنی در کارناوال، شهرت، و خطوط کروز نروژی نروژی من دوباره انتخاب کنید، زیرا از معاملات آنها را هنگامی که شما اولین کتاب یک اتاق. من به تازگی یک اتاق از 4 نفر به برمودا از نیویورک به مدت 7 شب رزرو شده است. آنها ارائه آنچه که آنها را آزاد در معامله دریا. آن 3 و 4 مهمان بادبان خود را آزاد. و این دروغ است، آنها بادبان شما فقط باید به پرداخت مالیات بر آنها که حدود $ 200 یک فرد آزاد است. همراه با آن ارائه شده ما به اضافه کردن 2 بسته نوشیدنی بزرگسالان نامحدود در به صورت رایگان، بعد از همه ما قیمت هر 780 $ برای یک اتاق بالکن پرداخت تقسیم می شود.

گشت همه را شامل است و یک انتخاب خوب اگر شما تصمیم می خواهید به همه زمان ها فراهم می شود و بوفه بی پایان در تمام ساعات. همچنین لازم نیست که به جایی سفر گرم، آنها را کشتی در سراسر جهان.

حال اگر شما تصمیم به شما می خواستم برای رفتن به جایی مانند دیزنی و یا جهانی شما را به در نظر گرفتن که آن را نمی خواهد به عنوان ارزان به عنوان یک کروز اما شما می توانید آن را به طوری که شما کاملا شکستن بانک نمی کند.

بهترین زمان برای پرواز در وسط هفته در سه شنبه یا چهارشنبه است. این جایی است که شما در حال رفتن به دریافت بهترین معاملات. همچنین بسته به لوکس شما می خواهید بر روی هواپیمایی که شما را بستگی دارد. شما می توانید یک قیمت بسیار ارزان پرداخت به پرواز در "ضرب و شتم" هواپیمایی اما این است که چگونه می خواهید به شروع تعطیلات خود را؟

من را انتخاب کنید جت آبی از فرودگاه استوارت از آن را اساسا در حیاط خلوت من. من لازم نیست که در مورد ترک ماشین من در فرودگاه و پرداخت هزینه اضافی نگران باشید.

پس از بدانند وضعیت هوا خود را که می تواند سخت باشد، زیرا تاریخچه جستجوی خود را به شما گرفتن خواهد شد و قیمت بلیط هواپیما فقط حفظ خواهد کرد تا رفتن. بهترین راه برای جستجوی بلیط هواپیمایی است برای ناشناس که گوگل ارائه می دهد، آن را هر چیزی شما، بنابراین شما هرگز در مورد قیمت بالا رفتن نگران پیگیری نمی کند.

در حال حاضر به شکل که در آن شما در حال رفتن به ماندن بگیرید. چگونه بسیاری از مردم با شما هستند؟ اگر شما 5 نفر یا بیشتر آن را به ارزش اجاره کردن یک خانه یک یا دو مایل دور از جهانی یا دیزنی بسته که یکی از شما برنامه ریزی برای بازدید است. اگر شما 4 یا کمتر مردم شما می توانید یک اتاق هتل ارزان در سایت را تقبل کنند.

از آنجا که من قصد دارم به جهانی بیش از دیزنی من تصمیم به ماندن در اموال عام. خانه کوچک خلیج توچال است راست بر روی پیاده روی شهر، ما می توانیم به هر سه کلیات پارک راه رفتن. یک اتاق هتل در کل ۱۵۰ دلار یک شب آن را به یک استخر، سالن بولینگ و یک رستوران وجود دارد قیمت وجود دارد. این رفت و آمد مکرر ارزان در اموال است. شما می توانید که قیمت ضرب و شتم نیست.

حالا نگاه بلیط پارک این است که در آن شما نمی توانید در اطراف گرفتن صرفه جویی در پول است. جهانی و دیزنی هر دو ارائه قیف عبور می کند تا شما می توانید بین پارک در یک روز هاپ. شما فقط پرداخت کمی بیشتر چند برای آن است. برای یک پاس قیف 4 روز به جهانی از آن 264.99 $ یک فرد، یک قیمت بد بود، و آن این است برای دو پارک اصلی آنها نیست آتشفشان جدید خود را پارک آبی. برای دیزنی ما پاس قیف به مدت 2 روز تمام پارک در حدود 230 $ در هر را انتخاب نمایید. دیزنی است که قطعا گران تر است اما این همه در تجربه شما به دنبال برای بستگی دارد.

شما می توانید هر تعطیلات برای قیمت شما واقعا می خواهید اگر شما تحقیقات کافی را پیدا شما همیشه می توانید استخدام یک آژانس مسافرتی آنها بزرگ هستند اما آن را در بودجه شما بستگی دارد یک بار دیگر.

برچسب‌ها

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • You can embed entities.
  • You can align images (data-align="center"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can use shortcode for block builder module. You can visit admin/structure/gavias_blockbuilder and get shortcode, sample [gbb name="page_home_1"].
  • You can use shortcode for block builder module. You can visit admin/structure/gavias_blockbuilder and get shortcode, sample [gbb name="page_home_1"].